Ogłoszenia: 13.11.2022 - 33 NIEDZIELA ZWYKŁA

Msza św. w dni powszednie o godz. 17.30, w środę Msza z nowenną o godz. 19.00, w niedzielę o godz. 8.00, 9.30, 11.00 z udziałem dzieci i transmisją internetową oraz o 15.00.

1. Bardzo dziękuję za asystę panom , strażakom, wszystkim niosącym sztandary i feretrony, dziewczynkom za sypanie kwiatków. Pani Kindze za koncert, który przygotowała z dziećmi, dzieciom , które śpiewały oraz p. Jerzemu z Małżonką. Wszystkim którzy wzięli udział w naszym odpuście i koncercie. Wszystkim Bóg zapłać. Dziękuję, za ofiary i dary na stół proboszczowski. Dziękuję Paniom za posprzątanie naszego kościoła, a strażakom za udekorowanie świątyni i terenu wokół kościoła. Firmie Gastro – mela. Bóg zapłać.

2. Dziś Niedziela solidarności z Kościołem Prześladowanym i Światowy Dzień Ubogich.

3. Wymienianki roczne załatwiamy w Biurze Parafialnym.

4. Przewodnik Katolicki do nabycia przed zakrystią.

5. Biuro parafialne czynne w czwartek po Mszy św. / ok. 18.15/.

6. Za tydz. Niedziela Chrystusa Króla Wszechświata.