Ogłoszenia: 16.10.2022 - 29 NIEDZIELA ZWYKŁA

Msza św. w dni powszednie o godz. 17.30, w środę dodatkowa Msza z nowenną o godz. 19.00, w niedzielę o godz. 8.00, 9.30, 11.00 z udziałem dzieci i transmisją internetową oraz o 15.00.

1. Dziś przeżywamy Dzień Papieski i wspominamy naszego wielkiego rodaka św. Jana Pawła II. Przed kościołami zbiórka ofiar na Dzieła Nowego Tysiąclecia.

2. Prasa katolicka – Przewodnik Katolicki do nabycia przed zakrystią.

3. Biuro Parafialne czynne w czwartek po Mszy św./ ok. 18.00/.

4. Bardzo dziękuję za wszelka pomoc i ofiarę, za dary na stół proboszczowski, dziękuję firmie Gastro- mela. Bóg zapłać.

5. Przeżywamy październik, miesiąc różańcowy, zapraszam na tę modlitwę codziennie o godz. 17.00, w sobotę o 17.30, w niedzielę po Mszy św. o godz. 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec od godz. 9.00, dzieci I-szo komunijne uczestniczą obowiązkowo w poniedziałki, środy i piątki. Codziennie różaniec także o 20.30 z naszego kościoła transmitowany przez internet.

6. Grupa modlitewna zaprasza na spotkanie we wtorek o 20.30 w kościele. Intencje można składać w zakrystii.

7. Biblioteka otwarta jest w niedzielę do południa.

8. Na bocznych ołtarzach i przy wyjściu są wyłożone kartki na wymienianki jednorazowe, które można składać da skarbony wyłożonej przy ołtarzu.

9. We wtorek św. Łukasza, za Służbę Zdrowia modlić się będziemy na różańcu, za tydz. w niedzielę zbieramy ofiary na misje i rozpoczynamy Tydzień Misyjny.

10. We wtorek sprzątanie kościoła o godz. 9.30. bardzo proszę o pomoc.