Ogłoszenia: 09.10.2022 - 28 NIEDZIELA ZWYKŁA

Msza św. w dni powszednie o godz. 17.30, w środę dodatkowa Msza z nowenną o godz. 19.00, w niedzielę o godz. 8.00, 9.30, 11.00 z udziałem dzieci i transmisją internetową oraz o 15.00.

1. Prasa katolicka – Przewodnik Katolicki do nabycia przed zakrystią.

2. Biuro Parafialne czynne w czwartek po Mszy św./ ok. 18.00/.

3. W czwartek 13 dzień miesiąca zapraszam wszystkich Parafian na ostatnie w tym roku Nabożeństwo Fatimskie, rozpoczynamy o 20.00 modlitwą różańcową, później Msza św. i procesja światła. Bardzo proszę o asystę Mieszkańców Godurowa.

4. Bardzo dziękuję za wszelka pomoc i ofiarę, za dary na stół proboszczowski, dziękuję firmie Gastro- mela. Bóg zapłać.

5. Przeżywamy październik, miesiąc różańcowy, zapraszam na tę modlitwę codziennie o godz. 17.00, w sobotę o 17.30, w niedzielę po Mszy św. o godz. 00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec od godz. 9.00, dzieci I-szo komunijne uczestniczą obowiązkowo w poniedziałki, środy i piątki. Codziennie różaniec także o 20.30 z naszego kościoła transmitowany przez internet.

6. Grupa modlitewna zaprasza na spotkanie we wtorek o 20.30 w kościele. Intencje można składać w zakrystii.

7. Za tydz. w niedzielę Dzień Papieski, będziemy rozważać nauki św. Jana Pawła II, odbędą się różne okolicznościowe uroczystośći, a przed kościołami zbiórka ofiar na na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

8. Biblioteka otwarta jest w niedzielę do południa.

9. Wszystkim nauczycielom, wychowawcom składam życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Modlitwy zanosić będziemy na nowennie i na różańcu.