Ogłoszenia: 24.01.2021 - III Niedziela Zwykła

1. W naszym kościele może przebywać 80 osób, zachowując wszystkie obostrzenia.

2. Biuro parafialne czynne we wtorek po Mszy św.

3. Bóg zapłać za wszelkie dobro, ofiary i dary na stół proboszczowski.

4. Prasa katolicka wyłożona przed zakrystią.

5. Ofiary dziś zbieramy na poszkodowanych w trzęsieniu ziemi w Chorwacji.

6. Uwaga dzieci I-szo Komunijne. 2 lutego /wtorek godz.16.30/ w święto Matki Bożej Gromnicznej poświęcenie świec – najlepiej gdyby to była świeca od chrztu św. dziecka, a 7 lutego /niedziela godz. 11.00/ dzieci otrzymają książeczki do nabożeństwa, po Mszy św. spotkanie dla rodziców.

7. Uwaga Młodzież bierzmowana. Za tydz. w niedzielę o godz. 15.00 Msza św. z udziałem naszego młodzieżowego zespołu, młodzież bierzmowana uczestniczy obowiązkowo.

8. Módlmy się za zmarłego + Robert Dulas z Godurowa. Wieczny odpoczynek…