Ogłoszenia: 13.12.2020 - III NIEDZIELA ADWENTU

1. Msze św. w dni powszednie o godz. 17.00, w środę o 19.00 z nowenną, a w święta i niedziele o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 15.00. W naszym kościele może przebywać 80 osób zachowując obostrzenia.
  2. Dziś tragiczna rocznica wprowadzenia stanu wojennego w Polsce. Warto podjąć refleksję nad wulgarnością i agresją jaka się wkradła między nas Polaków. Co zrobić, aby było mniej tego zła. Co zrobiliśmy z wolnością, czy nie pomyliliśmy wolność z samowolą? Zachęcam, aby o 19.30 zapalić światełko w oknie jako łączność z ofiarami stanu wojennego i dla upamiętnienia ich ofiary.
  3. Dziś po każdej Mszy św. można nabywać opłatki wigilijne.
  4. Zapraszam na roraty w poniedziałek i we wtorek o godz.17.00 szczególnie dzieci I-szo Komunijne. Przynosimy lampiony i dzwoneczki.
  5. Biuro Parafialne w tym tyg. czynne we wtorek po Mszy św. Sprawy załatwiamy też przez tel.
  6. Za tydz. w niedzielę od godz. 17.00 do 19.00 okazja do spowiedzi świętej dla wszystkich. Będzie kilku kapłanów. Zachęcam, aby skorzystać z sakramentu pojednania.
  7. Zachęcam do czytania prasy katolickiej.
  8. Bóg zapłać za ofiary oraz za dary na stół proboszczowski. Bardzo dziękuję za pomoc w dezynfekcji kościoła i uprzątnięciu liści.
  9. Zapraszam na modlitwę różańcową codziennie o 20.30 przez internet. Jest to nasze adwentowe czuwanie z Maryją na przyjście Jezusa i prośba o dobre błogosławione święta. Polecamy też bieżące sprawy. Zapraszam do wspólnej modlitwy.